Kategorie: Články, Modely

Crack Pitts

Crack Pittsod RC Factory pořízen na jaře 2014 s kompletni výbavou co k tomu nabízejí

Crack Pitts - red

Je  teda trosku dražši , poslali mi i tricko  s velikosti se trefili, ale na vrtuli co sem chtel asi neměli..... Co se  zejmena motoru tyce za to jsou tri z ciny a za cenu serv  mate take nějake navic. Dále 2x třičlánky , přijímač Jeti Duplex R5 , konektory gold2mm sekunďák  * akt. a tuž/ lepší je na rýsovani lépe kryje/- naco tuž? pits je vyztužen smrkovými lištami jednak barva dreva na hotovem eru nevypada nejlip nehodise tam bežova proste a po natreni viditelnych hran ma pozorovatel dojem ze se diva na vytuneny pitts  s uhlikem hehehe fix neni vhodny divně se leskne  a bledne barva je prilis těžka. baterky rx regl jsem plácnul na 3M  kuličkáč zip hmotnost jsem na venek až tak neřešil do haly se nopodíva. A ještě vetší  mechova kola - bez bačkor.

Co bych stavebnici vytkl je navod jen na internetu  ano  mame pc tiskarnu a placate telefony  takze v dnesni dobe nepodstatna vytka  a chybu v navodu kde  je udana spatna vzdalenost   delky tahel ovladajici horni kridelka neni uvedena vzdalenost středu ,ale vzdalenost mezery mezi hornim a spodnim kridlem nasledkem toho je tahlo kratke o tlouštku křidla.

stavba je v pohode  nejtežsi mi prislo zalepeni nosniku do kridel. Křidlo je tenke  a v podstate rozrezane na pul podélně  je vhodné kridlo srovnat zatizit vlozit nosnik a zalit pozor na zkrouceni ve vsech osach jak ho budete pritlacovat...... poprve sem stavel tak lehke letadlo vse je take titerne....teda kdysi sem mel zoombiho od hackera a to pri stejne velikosti bylo o dost mohutnejsi...tenkrat naslapana 3D masina je videt kam jde vyvoj...

jinak při lepeni jsem se odchylil od navodu už nevim proc ,ale pri pouziti sablon a podlozek z hliniku to byl účel.

Šroubky na prichyceni motoru mi nepřišli moc kvalitni zaty prachy v motoru byla jedna sponka z výroby asi hold smula nastesti se nic nestalo .....

a chtelo byto asi vetší vyztuhy okolo podvozku u naběžky je kridlo i trup hodnenamahan

a vyhovovalo by mi vic cerne na spodni strane kridla.... 

tadle kritika je možná trošku přehnana .

Jinak jeto hodné paradni letadlo co se tyce vzhledu s motivy pruřezu auta zajimavé, provedení stavebnice i letového projevu  je perfektní co to umi a jak jeto hodne..... Na poon stačí dvou članek tri članek je celkem zbytečny. Myslím že jeto hodně dobrý stroj vlastně je špičkový.

Už jsem ho nemam  prodal mel jsem ho asi po  4 měsicích a koupil za nej Tukana  Na venek jeto vyložena do klidu.... a jeto malé. Dle vyjadřeni firmy  do mejlu uvažují o výrobě vetšího ale kdy to neřekli :)

a cena po součtu celkem prekvapivásurprise na takové nic.....

stavebnice   1900
výbava         2300  
prijimac       1500
baterky        500
ostatni         400
součet        6600 Kč

 

Rozpětí:  755 mm

Pohon

 
Délka:  815 mm Motor:

 A-  Motor AT2206-17 KV=1500

Plocha křídla   Vrtule: GW/EP9050 
Profil:  deska Regulátor:    TIGER ECS 10A
Hmotnost: kolem 200g Baterie: Ray 450mAh
Ovládané funkce:   směrovka, výškovka, křidélka, motor Serva:

D561 Digital - 2X
D90 Digital

 

A tady máme připraveno k letu za 6,5 zateplovaciho materialu..... 

***