Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , Čtvrtek ? odpovědět
Petr
Vlečná je naladěná, předpověď počasí na čtvrtek vypadá slušně - takže jdeme vlekat ?
Někteří to mohou brát jako trénink na páteční Raškovice ...
icon odpověděl(a)
Roman
Ok, nabiju, přijedu. V kolik?
icon odpověděl(a)
Petr
17:30 ?
icon odpověděl(a)
Roman
Já můžu celý den 5 5 . Tak platí 17,30.
icon odpověděl(a)
Lukas
bohužel odpoledni a volno mi už nedaji 7 bo už ted mi chybi hodiny me to netrapi ale ucetni ma kolobs pry......
icon , Triangulační bod odpovědět
Standa-H
Dnes před polednem přijel na letiště geodet ve velkém terénní autě a zaměřoval triangulační bod (ten v kopřivách). Prý jim cosi někde nesedí. Výsledkem bylo zjištění, že jeho správné umístění má být o 1,5 metru blíž k posekané ploše. Brblal sice něco o úmyslném poškození bodu a správním řízení, ale nakonec ten "patník" prostě vykopal (v tom poledním vedru) a umístil na správné místo. Teď je přesně na hranici kopřiv a posekané plochy. Bohužel s ním musely být přemístěny i vysoké nivelační tyče. Naštěstí prý v tomto případě stačí tyč jenom jedna, říkal.
icon odpověděl(a)
Michal
Ahoj kluci, Staníku měl jsi mu říct, že se mýlí, že to mělo být o 1,5 metru směrem do pole 1 . Co naděláme sice je to na kraji, ale jak všichni dobře víme bude to fungovat jako magnet. A teď z jiného soudku, kdy se sejdeme na kopci ať už k polítání nebo pokecu 1 .
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, tak já se chystám v sobotu dopoledne .. snad ještě nebude tak horko.
Kdo se přidá ?
icon odpověděl(a)
Petr
Parádní polétání, termika po celé obloze, Romane díky za vleky.
Dokonce i tomu "patníku" jsem se úspěšně vyhýbali 5
icon odpověděl(a)
Roman
Jo, vleky byly fajn i když jsem teda nebyl uplnè ve formè (konec šk. roku byl náročný). Ještě że mám toho Tomáśe, létal jsem jen zvukové pokyny. Pak jsme ješté chvilku polétali (Tomáš) a myslím, že jsme vlečnou naladili na 100%. Tak zase někdy a můžete se někdo i přidat☺☺.
icon , - odpovědět
Jirka
Ahoj kamarádi, jako každý rok vás zveme na tradiční Raškovické setkání s polítáním.
Pozvánku najdete v galerii ve skrytých albech. Těšíme se na vás.
icon , Hranická termika odpovědět
Standa
Nazdar chlapi, tady jsou 2 odkazy na létání v Drahotuších. První je upoutávka cca 9 minut a druhá je cca hodinové video. Tak se máte na co koukat, když teď tak furt prší.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=eXHUS54b9u4

https://www.youtube.com/watch?v=lYTF0eZSWYA
icon , Drahotuše odpovědět
Standa
Nazdar chlapi, ukazuje se celkem dobré počasí a v pátek - neděli se na letišti u Hranic konají aerovleky, tak tam v sobotu jedu. 5 3 9
icon , Sobota odpovědět
Petr
Ahoj, chystáte se někdo v sobotu na lítání ... je škoda nechat tak perfektně upravenou plochu prázdnou 10
Napište ... já bych šel odpoledne, ale klidně se přizpůsobím.
icon odpověděl(a)
Roman
Já bych to viděl kolem 4 na ploše.? 1
icon odpověděl(a)
Petr
Budu tam, už nabíjím baterky ...
icon , Streda odpovědět
Lukas
Fučí i tak toje parada vlastně lepší jak bezvětří 1
icon , Příjezdová cesta odpovědět
Franta H
Kamarádi! příjezdová cesta na kopec se postupně rodí. Nejezděte již po poli !!!! 5 5 5
icon , - odpovědět
Lukas
Tak co kdy bude oficialní zahájení letní sezóny na letisti??? 1
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, nečekej na oficiality a lítej 10
Byl jsem v neděli i včera a počasí parádní, termika chodila ... super
icon odpověděl(a)
Lukas
Ja jeste musim pracovat, tak oficiality uz asi nejsou treba jak za franc josefa snad se vseci sejdem.... Musim vic litat at nevypadnu z tvrdeho jadra 2
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, děkuji všem zúčastněným na dnešní a sobotní brigádě 1 .
icon odpověděl(a)
Lukas
Kupředu ...
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj Letci, tak mazlíka 700 kg máme doma 1 . Dnes jsme ho přivezli a udělali první zkoušku na ploše. Vypadá to slibně a proto bych vás chtěl pozvat k málé procházkové brigádě v sobotu 16.3. v 9 hod. samozřejmě za přijatelného počasí.
Kluci vemte hrábě nebo vidle, přehážeme zbytky trávy. Horký čaj sebou, chrániče sluchu přinesu 9.
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, to je super zpráva. Na brigádu dorazím.
icon odpověděl(a)
Standa
Já asi nebudu moct, mám naplánováno malování. 8
icon , Divadelní představení odpovědět
Standa
Nazdar chlapi, náš divadelní soubor nacvičuje další kus. V sále v naší hospodě to nebudem hrát, protože se zavírá, takže máme domluvenou premiéru ve Zbyslavicích v sále. Premiéra se bude konat 24.března v 18 hodin. Je to v neděli a všechny vás chci pozvat. 10
icon , Poděkování za účast odpovědět
Franta H
Hospoda "U Františka" Vám děkuje !!!!! 1 1
icon , - odpovědět
Jirka
O.K. budu se snažit přijet aspoň na chvíli. 1
icon , - odpovědět
Michal
Pro Staníka, hospůdka u Franťiška se nachází v Dolní Lhotě ul.příhlavky, č.p.281.
Jinými slovy z Čavisova přes koleje stále rovně do kopce kolem obchodu dolů, pod kopcem směrem na Velkou Polom přejedeš mostík a dáš se první ulicí do leva. Pátý dům po levé straně, budou tam stát auta 1 .

Strana:  1 ... « předchozí  5 6 7 8 9 10 11 12 13   další » ... 58