Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
Zdravím! Dnes odpoledne kolem 18 hodin jsme se setkali na ploše s Petrem. Mé překvapení bylo, že celá plocha byla uklizena, Díky všem rukám, které se o to přičinily !!!!!! Náš vztah k letišti se prokázal, Doufám, že až se v pondělí tam zajedu mrknout, tak mě neraní mrtvice. Možná se tu zajedu mrknout v noci !!!!
Ahoj, Staníku máš svatou pravdu, jak jsem to dneska s Franťiškem viděl vřelá nám krev. Kluci je třeba aby plocha byla co nejdříve dána do pořádku, myslím, že máme dost členů, jak to vyschne úplně bude to jen horší. Chápu, že problém je v tom, že to neřeší jak zlikvidovat svině! Ale nemůžeme to tak nechat! Rádio amatéři jak jste daleko se spínačem na rádio? Pokud máte někdo volnou blikačku na kolo nebo nějakou větrnou řechtačku dejte ji tam.
Už si začínám docela připadat jako posel špatných zpráv, ale dnes ráno jsem našel plochu tak rozrytou, že můžeme směle prohlásit, že veškerá přijatá opatření se dočista minula účinkem. Zbývá už snad jenom elektrický ohradník a nebo plot. Opět jsem se tomu věnoval se svatou trpělivostí, takže odstartovat i přistát už se dá. Ale abych si všechny puzzle nechal jenom pro sebe, až tak chamtivý opravdu nejsem...
Ahoj kluci, všem děkuji kdo přišel pomoci po nájezdu prasat porovnat plochu.
Bohužel, jak píše Stanik prasátka přišla nejenom v noci na pátek, ale i dnes v noci
, rozvrtali novou plochu a to i po opatření která jsme v pátek udělali. Takže dnes jsme znova popravili plochu a přidali více pachových ohradníku. Nás to odradilo určitě, nevím jestli to ty svině přitahuje, ale my od toho smrdíme pěkně a to včetně auta
. Kluci kdo má doma staré rádio na baterky nevyhazovat a přinést a poprosím naše rádioamatéry spíš profíky
z klubu ať udělají časový spínač budeme těm sviňím hrát diskotéku. Uvítám každý nápad jak na ty svině vyzrát.
Bohužel, jak píše Stanik prasátka přišla nejenom v noci na pátek, ale i dnes v noci
, rozvrtali novou plochu a to i po opatření která jsme v pátek udělali. Takže dnes jsme znova popravili plochu a přidali více pachových ohradníku. Nás to odradilo určitě, nevím jestli to ty svině přitahuje, ale my od toho smrdíme pěkně a to včetně auta
. Kluci kdo má doma staré rádio na baterky nevyhazovat a přinést a poprosím naše rádioamatéry spíš profíky
z klubu ať udělají časový spínač budeme těm sviňím hrát diskotéku. Uvítám každý nápad jak na ty svině vyzrát.Tak bohužel, buldozery přijely i včera v noci (Michalovo podvečerní modlení bylo zřejmě nějaké vlažné, řekl bych...) Vypadá to dost hrozně, přeoraná jsou i místa, která už jsme opravili a tentokrát nezůstala ušetřena dokonce ani SV strana plochy. Věnoval jsem se tomu dopoledne přes 2 hodiny, než mě to začalo dost iritovat (velmi slušně řečeno). Není to práce pro jednoho člověka. Každopádně startovat i přistávat se teď dá, ale stále zůstavá pro ty, co rádi skládají puzzle, poměrně dost prostoru pro seberealizaci.
Svině jsou svině, ale já mám příjemnější zprávu. Celý minulý týden probíhalo mistrovství Evropy F3J ve Wloclavku v Polsku. Závěr je pro nás velmi příjemný. České družstvo ve složení Jarda Vostřel, Pavel Hofer a Martin Rajšner pokořili všechny účastníky a přinášejí domů ZLATÝ POH8R !!!!!! Náhodě nic neponechal Pavel a v soutěži jednotlivců získal v Evropě třetí bronmzový pohár !!!!! Je třeba než blahopřát !!!!!


Nazdar kluci,protože jsem se vyskytnul na dovolené u Strážnice, tak jsem se pídil po modelářských akcích v okolí. Našel jsem plakát na stránkách “brňáků” a že se to má konat v neděli 7.7.2019. Tak jsme se tam se ženou na kolech vydali. Na stojánce tam bylo něco přes 25 modelů, většinou elektry, nějací akrobati, nějaké makety, polomakety, pár větroňů (ale všechny s pohonem). Měli to ozvučené, ke každému modelu komentoval moderátor jak je postaven, co zrovna lítá a tak různě. Moc pěkné to bylo - do doby, než se k nám od Hodonína začala blížit bouřka. Zmokli jsme celkem dost i pod přístřeškama co tam měli postavené, ale byla to fajn akce. Pokud se mi podaří z telefonu stáhnout fotky, tak je dám na Zoneramu.


, byl jsem tam dnes od 17:00 a plocha byla celá rozrytá. Rovnal jsem to dvě hodiny, ale vše jsem opravit nezvládl
. Kluci kdo má ruce a nohy přijďte pomoc, dnes tam v podvečer budu a hlavně jestli máte nějaké vlasy vezměte je sebou!!!