Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , letiště na kopci odpovědět
Franta H
V pondělí o půlnoci jsem byl na ploše. V té době plocha O.K. 10 10
icon , - odpovědět
Franta H
Zdravím! Dnes odpoledne kolem 18 hodin jsme se setkali na ploše s Petrem. Mé překvapení bylo, že celá plocha byla uklizena, Díky všem rukám, které se o to přičinily !!!!!! Náš vztah k letišti se prokázal, Doufám, že až se v pondělí tam zajedu mrknout, tak mě neraní mrtvice. Možná se tu zajedu mrknout v noci !!!!
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj, Staníku máš svatou pravdu, jak jsem to dneska s Franťiškem viděl vřelá nám krev. Kluci je třeba aby plocha byla co nejdříve dána do pořádku, myslím, že máme dost členů, jak to vyschne úplně bude to jen horší. Chápu, že problém je v tom, že to neřeší jak zlikvidovat svině! Ale nemůžeme to tak nechat! Rádio amatéři jak jste daleko se spínačem na rádio? Pokud máte někdo volnou blikačku na kolo nebo nějakou větrnou řechtačku dejte ji tam.
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, je to k vzteku 8 , byl jsem tam dnes od 17:00 a plocha byla celá rozrytá. Rovnal jsem to dvě hodiny, ale vše jsem opravit nezvládl
icon , Další nájezd prasat odpovědět
Standa-H
Už si začínám docela připadat jako posel špatných zpráv, ale dnes ráno jsem našel plochu tak rozrytou, že můžeme směle prohlásit, že veškerá přijatá opatření se dočista minula účinkem. Zbývá už snad jenom elektrický ohradník a nebo plot. Opět jsem se tomu věnoval se svatou trpělivostí, takže odstartovat i přistát už se dá. Ale abych si všechny puzzle nechal jenom pro sebe, až tak chamtivý opravdu nejsem...
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, všem děkuji kdo přišel pomoci po nájezdu prasat porovnat plochu.
Bohužel, jak píše Stanik prasátka přišla nejenom v noci na pátek, ale i dnes v noci 7 , rozvrtali novou plochu a to i po opatření která jsme v pátek udělali. Takže dnes jsme znova popravili plochu a přidali více pachových ohradníku. Nás to odradilo určitě, nevím jestli to ty svině přitahuje, ale my od toho smrdíme pěkně a to včetně auta 7 . Kluci kdo má doma staré rádio na baterky nevyhazovat a přinést a poprosím naše rádioamatéry spíš profíky 5 z klubu ať udělají časový spínač budeme těm sviňím hrát diskotéku. Uvítám každý nápad jak na ty svině vyzrát.
icon , - odpovědět
Michal
Tak to už ty svině přehnali 6 . Kluci kdo má ruce a nohy přijďte pomoc, dnes tam v podvečer budu a hlavně jestli máte nějaké vlasy vezměte je sebou!!!
icon , Zase ten lesní dobytek odpovědět
Standa-H
Tak bohužel, buldozery přijely i včera v noci (Michalovo podvečerní modlení bylo zřejmě nějaké vlažné, řekl bych...) Vypadá to dost hrozně, přeoraná jsou i místa, která už jsme opravili a tentokrát nezůstala ušetřena dokonce ani SV strana plochy. Věnoval jsem se tomu dopoledne přes 2 hodiny, než mě to začalo dost iritovat (velmi slušně řečeno). Není to práce pro jednoho člověka. Každopádně startovat i přistávat se teď dá, ale stále zůstavá pro ty, co rádi skládají puzzle, poměrně dost prostoru pro seberealizaci.
icon , Mistrovství Evropy F3J odpovědět
Franta H
Svině jsou svině, ale já mám příjemnější zprávu. Celý minulý týden probíhalo mistrovství Evropy F3J ve Wloclavku v Polsku. Závěr je pro nás velmi příjemný. České družstvo ve složení Jarda Vostřel, Pavel Hofer a Martin Rajšner pokořili všechny účastníky a přinášejí domů ZLATÝ POH8R !!!!!! Náhodě nic neponechal Pavel a v soutěži jednotlivců získal v Evropě třetí bronmzový pohár !!!!! Je třeba než blahopřát !!!!! 5 5 10 10
icon odpověděl(a)
Roman
Tak to je moc krásné!!!
Blahopřejeme 1 1 1
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj, ty svině to je mazec, nedají pokoj ani o prázdninách. No nic kdo muže tak ostříhat do hola a hlavně shánět vlasy!!!
icon , Divočáci odpovědět
Petr
Dneska jsem na letišti zjistil, že nám plochu opět poryli divočáci, hlavně dráha ve starší části a něco je i na konci nové. 7
Začal jsem to rovnat, ale vyhnal mě déšť.
img
icon , - odpovědět
Roman
Hoj chlapi! Včera jsme teda dali konečně do vzduchu Sopwitha!!A povedlo se 1
Video v galerii
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, ještě jednou velká gratulace k záletu, ve vzduchu vypadá parádně 1
icon odpověděl(a)
Lukas
Super
icon , Pionýr odpovědět
Standa
Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem to tam frknul já. Ty fotky jsou sice jenom z mobilu, ale lepší než nic. 10
icon , Raškovický Pionýr odpovědět
Standa
To jsem zvědav, kdo na stránky dá fotky Přemkova Pionýra. 10
icon , Strážnice Air Show odpovědět
Standa
Nazdar kluci,protože jsem se vyskytnul na dovolené u Strážnice, tak jsem se pídil po modelářských akcích v okolí. Našel jsem plakát na stránkách “brňáků” a že se to má konat v neděli 7.7.2019. Tak jsme se tam se ženou na kolech vydali. Na stojánce tam bylo něco přes 25 modelů, většinou elektry, nějací akrobati, nějaké makety, polomakety, pár větroňů (ale všechny s pohonem). Měli to ozvučené, ke každému modelu komentoval moderátor jak je postaven, co zrovna lítá a tak různě. Moc pěkné to bylo - do doby, než se k nám od Hodonína začala blížit bouřka. Zmokli jsme celkem dost i pod přístřeškama co tam měli postavené, ale byla to fajn akce. Pokud se mi podaří z telefonu stáhnout fotky, tak je dám na Zoneramu. 1 10
icon , IVW odpovědět
Lukas
To su era paradní chlapci 1914 už ani neni retro styl. Super Akdeje Uhlík 5 5
icon odpověděl(a)
Standa
Kluci, to není fér, vy jste 3 a tak vám ta práce jde od ruky. My ostatní si to musíme odmakat sami. 10

Strana:  1 ... « předchozí  4 5 6 7 8 9 10 11 12   další » ... 58