Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , Vítání roku 2020 odpovědět
Franta H
Kamarádi, 1.1.2020 jsme Pavel já a Míša naší elektrou F5J otevřeli naše letiště(pokud se té rozorané ploše ještě dá říct.) start z ruky a přistání do ruky !!!
Dnes v pátek jsme se opět odpoledne sešli (i přes velký vítr(pavel postupně testoval baterky do elekter). Už se těším, že se "na kopci" potkám s dalšími modeláři (členy) !! 10 10
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, přejeme vám a vaším rodinám krásné vánoce, bohatého ježíška a všechno nej do Nového roku, hlavně zdraví, štěstí a dobrou neporytou plochu a ať to lítá 1 . Přeje Michal Marcela a Lucka.
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, já hlava děravá se musím na chvilku ze zítřejšího sezení omluvit.
Úplně jsem zapomněl na vystoupení dcery v aule VŠB. Ale budu spěchat ať vás stihnu 1 .
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kamarádi, po domluvě s Franťiškem uděláme posezení ve čtvrtek 19.12.2019 v 17. hod. Místo jako loni u Franťiška v Dolní Lhotě.
icon odpověděl(a)
Roman
OK co sebou?? 4
icon odpověděl(a)
Franta H
Všechny Vás zvu !! O kávu, nějaké párky či klobásky se postarám !! O dobrou náladu se musíte postarat vy !!! Nealko pivo bude určitě na čepu A kalvados či já vím ??? Bylo by dobré se mi ozvat kdo uvažuje se zúčastnit !!! Čau ! 1 1 1 1
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, určitě dorazím. 1
icon odpověděl(a)
Standa
Nazdar kluci, já se taky dostavím. Mám v ten den sice v Gongu lístky na koncert Tarji Turunen, ale je to až na 20 hodin, takže do cca půl 7 tam s Váma můžu být. 3
icon , Vánoční slezina odpovědět
Franta H
Pánové, nebylo by od věci pouvažovat o předvánoční "slezině". Moje bifé je vám kdykoliv k dispozici. stačí navrhnout a mi oznámit termín.Co na to říkáte ????? 10 10
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj Fratišku, díky za pozvání, jsem určitě pro. 1
Můžu kdykoli mimo úterky.
icon odpověděl(a)
Roman
Určitě, nemůžu akorát tento pátek
icon , letiště u sviní odpovědět
Franta H
Letiště : kuku,kuku !!!!!
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj, tak vidím jak není použitelná plocha, tak nikdo nechodí raději ani na stránky.
Nicméně plochu bychom měli dát alespoň trochu dohromady. Domluvme se jak bude ideální počasí tak to zkusíme nějakým způsobem pořešit.
icon odpověděl(a)
Franta H
Kamarádi, teď jak to popršelo tak stačí vzít kopačku a hrabě a před zimou sroivnat částečně sviněma vyrýpané plošné díry. Zima a mráz nám s tím pomůže a z jara se uvidí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icon , Závěr sezony se blíží odpovědět
Franta H
V sobotu jsme s Pavlem odlítali poslední letošní F3Jčko. Pavel soutěž vyhrál a tím si upevnil místo v české reprezentaci na mistrovství světa v příštím roce které se bude pořádat na Slovensku v Levicích.!!! Je třeba mu poblahopřát !!!! 5 5
icon odpověděl(a)
Roman
Blahopřejeme a příští rok držíme palce 1 9
icon , - odpovědět
Franta H
Chlapci, že by jsme si odpověděli ?????????????????????????????????
icon , - odpovědět
Franta H
Zdravím !! Kdo se nezúčastní "Dne obce", nechť vezme s sebou éro a vlečnou a nářadí na úpravu plochy a alespoň nechť se podívá na "návrší sviní !!!" 5 9 9 Staníku, tebe jsme z hřiště Zbyslavic pozorovali !!!!
icon odpověděl(a)
Standa-H
To víš, naivně jsem se domníval, že se nás na letišti s hráběma sejde 15-20 a za hodinu to celé dáme do použitelného stavu. No jo, chyba v uvažování. Tak jsem si tam porovnal malý plácek a snažil se pak do něj při přistání trefovat. No, moc mi to teda nešlo...
icon , - odpovědět
Franta H
Tak nevím, zda-li letiště přejmenovat na střelnici na svině , létadla vyměnit za flinty a nelétat přes den ale střílet a lovit v noci (a maso rozprodávat). 5 5
icon , - odpovědět
Franta H
Všechny zdravím! Pavel v Levicích vybojoval stříbrný pohár !!!! Příští sobotu v Lubně budeme pokračovat !! Bohužel ne !! Soutěž musí být přeložená na cca 12 října !!!!!
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj Staníku, moc děkujeme za pěknou renovaci naší lavičky 1 .
Doufám, že na ní budeme dlouho sedávat a bude vždy na svém místě.
icon odpověděl(a)
Standa-H
No jo, lavička se bude fakt hodit, protože teď už budeme místo lítání opravdu jenom vysedávat. Plocha je tak rozrytá a v takovém rozsahu (dnes v 15:30), že jsem to takhle ještě nikdy neviděl. Ach jo...
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, v pátek bychom udělali malou opékačku na ukončení prázdnin.
Kdo má chuť a čas, vezměte kus buřtu, masa a pod. a přijďte na plochu
na kančí kopeček 1 . Samozřejmě se svými drahými polovičkami! Čas cca.
po 17 hod.
icon odpověděl(a)
Roman
OK
icon odpověděl(a)
Franta H
Já ano !! chrochty, chrochty !!!
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, tak už to tady máme zase. Dnes domluvená sekačka bohužel zcela zbytečně, plocha znova rozryta. Domluveno z mysliveckým spolkem, že provedou odstřel, jiná možnost už není z jakým úspěchem to se uvidí. Do té doby nemá smysl plochu upravovat. Kdyby někdo měl možnost sehnat trávní semeno berte vše 1 .

Strana:  1 ... « předchozí  3 4 5 6 7 8 9 10 11   další » ... 58