Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
Kamarádi, 1.1.2020 jsme Pavel já a Míša naší elektrou F5J otevřeli naše letiště(pokud se té rozorané ploše ještě dá říct.) start z ruky a přistání do ruky !!!
Dnes v pátek jsme se opět odpoledne sešli (i přes velký vítr(pavel postupně testoval baterky do elekter). Už se těším, že se "na kopci" potkám s dalšími modeláři (členy) !!

Dnes v pátek jsme se opět odpoledne sešli (i přes velký vítr(pavel postupně testoval baterky do elekter). Už se těším, že se "na kopci" potkám s dalšími modeláři (členy) !!

Ahoj kluci, tak už to tady máme zase. Dnes domluvená sekačka bohužel zcela zbytečně, plocha znova rozryta. Domluveno z mysliveckým spolkem, že provedou odstřel, jiná možnost už není z jakým úspěchem to se uvidí. Do té doby nemá smysl plochu upravovat. Kdyby někdo měl možnost sehnat trávní semeno berte vše
.
.

