Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
Myslím, že to řešit musíme! Otázka, jestli každý sám za sebe nebo za klub. Nejraději bych se na to vy..., ale vzhledem k některým obyvatelům ve vedlejší vsi to asi bude nutné! Viz stránky SMČR. (je-li to jinak řekněte). Je to asi třeba řešit co nejdřív.
"Pokud jste letečtí modeláři, povinnost registrace a platnost nových pravidel se na vás vztahuje také, stejně jako na jakéhokoliv pilota dronu. Regulační rámec však obsahuje dočasnou výjimku v případě pokračování provozu modelů v rámci již existujících klubů a sdružení leteckých modelářů (v ČR se jedná o spolky), ve kterých bezpečně probíhal provoz dle stávajících vnitrostátních pravidel. I v rámci této výjimky je ovšem k 31. 12. 2020 pro kluby a sdružení leteckých modelářů zcela zásadní povinnost registrace v ...
nebo celé na
https://www.caa.cz/news/zakladni-informace-ke-zmenam-v-regulaci-dronu-od-31-12-2020/
"Pokud jste letečtí modeláři, povinnost registrace a platnost nových pravidel se na vás vztahuje také, stejně jako na jakéhokoliv pilota dronu. Regulační rámec však obsahuje dočasnou výjimku v případě pokračování provozu modelů v rámci již existujících klubů a sdružení leteckých modelářů (v ČR se jedná o spolky), ve kterých bezpečně probíhal provoz dle stávajících vnitrostátních pravidel. I v rámci této výjimky je ovšem k 31. 12. 2020 pro kluby a sdružení leteckých modelářů zcela zásadní povinnost registrace v ...
nebo celé na
https://www.caa.cz/news/zakladni-informace-ke-zmenam-v-regulaci-dronu-od-31-12-2020/
Tož chlapci v ten pátek se nám to pěkně vyvedlo. Jak to naše poletování, tak i nakonec ta degustace, kterou nám připravil Michal a Jirka. Na Rajčeti mám album se stavbou toho mého malého Pionýra a ke konci jsou tam i ty videa, jak jsme ho zalétávali.
https://havro.rajce.idnes.cz/LF_109_Pionyr/
Čau, mějte se.
https://havro.rajce.idnes.cz/LF_109_Pionyr/
Čau, mějte se.

Škoda, já jsem připraven od minulé soboty, jen ten pátek jsem nestihl, ale myslím, že stejně sprchlo. Byl jsem včera odpoledne. Dneska mně to taky bralo, ale tráva vysoká , na malé éra to není a velké se mi nechtělo tahat, když není koho vlekat. Tak někdy. Příští týten jsem u maturit, každý den do sedmi v Havïřově, peklo
Tak snad o víkendu. Hoj
Tak snad o víkendu. HojHojte letci!! Pokud jste všichni neumřeli a podíváte se na naše stránky (asi to píšu zbytečně , nikdo se sem nedívá) tak tento víkend 5.-7.20 jsme zvání na "létání bez hranic" (my tak létáme pořád, tak super akce)- model klub Orlová -http://www.modelklub-orlova.cz/akce/
S počasím to nevypadá dobře, ale uvidíme, když tak dáme jenom klobásku- prý je zajištěno. Podmínkou účasti je ale letadlo sebou
Múžeme polétat, povlekat, pojíst vypít! Když budem všuichni možná obsadíme všechny disciplíny
.Fajne je u naše klubu, že můžou pozvat úplně všechny, bo víc jak dva tam stejně nepříjdou
Nebo překvápko???
S počasím to nevypadá dobře, ale uvidíme, když tak dáme jenom klobásku- prý je zajištěno. Podmínkou účasti je ale letadlo sebou
Múžeme polétat, povlekat, pojíst vypít! Když budem všuichni možná obsadíme všechny disciplíny
.Fajne je u naše klubu, že můžou pozvat úplně všechny, bo víc jak dva tam stejně nepříjdou
Nebo překvápko???Tak jsem si myslel, že už to dodělám celé, když jsem byl tak rozjetý. Pak mi ale došlo, že chamtivost je nepěkná vlastnost a nechal jsem v jihozápadním rohu ještě kousek plochy pro další případné zájemce. Je to zhruba na půlhodinu pro jednoho a nebo na 20 minut pro dva (zdrží je vykecávání). A dobrá rada na závěr - mnohem lepší než hrábě je trojzubá kopačka.
Ahoj, ještě, že jsi tam něco nechal, jinak bych jel zbytečně. Protože nemám tolik praxe jako ty trvalo mi to dorazit necelou hodinu, ale je to.
Pokud je možné půjčit ten vibrační válec, co jsme měli loni, chtělo by ho přivézt a po nějakém větším dešti to zkusit zaválcovat. Rád pomůžu, pokud to budu vědět nějaký den dopředu.
Pokud je možné půjčit ten vibrační válec, co jsme měli loni, chtělo by ho přivézt a po nějakém větším dešti to zkusit zaválcovat. Rád pomůžu, pokud to budu vědět nějaký den dopředu.
Ahoj Letci, žijete ještě? Nikdo nic nepíše a sezóna se kvapem blíží. Tak je třeba dát do pořádku plochu. Před cca 14 dny jsme dávali větší část plochy alespoň trochu dohromady. Nová část bude bez problému zachráněna, horší to bude ze starou plochou. Nicméně je třeba zbývající část plochy upravit. Kluci je třeba naházet zpět drny do rozrýpaných děr, nemusíte skládat jak puzzle stačí dát zpět a trochu porovnat. Hráběmi nebo motykou to jde bez problému. Nebojte, zbylo toho podstatně méně oproti co bylo
.Kdyby jste měli nebo objevili někde slušnou ornici tak ihned dopravit na plochu.
.Kdyby jste měli nebo objevili někde slušnou ornici tak ihned dopravit na plochu.
