Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, jak jistě víte den země byl 22.4. 1 , a právě v tuto dobu jsou přistavené kontejnery ve Zbyslavicích. Požádala nás starostka jestli bychom neprošli příkopy od křižovatky po potok směrem na Čavisov. Posbírali případné plasty a odpadky a hned bychom vyčistili okolí plochy a ohniště. Tak co vy na to? Sejdeme se zítra v 10 hod. na ploše.
icon , Brrrr odpovědět
Lukas
Zatím to vypadá že za chvíli budou vánoce..
icon , zahájení jara odpovědět
Franta H
Jaro se nám v podstatě vydařilo (zahájení). Všem zůčastněným děkuji, ale olstatním nic neuteklo. Za týden snad už bude počasí zhovívající a hlavně letuschopné. S Míšou se snad pokusíme zajistit i nějaká zákusladla. Všechny zdravím!! František 5
icon , - odpovědět
Franta H
Čau !!! Tak kdo přijdete ???
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, máme tady jaro 1 . Co kdybychom jsme se setkali na velký pátek na kopci? Samozřejmě když bude slušné počasí cca kolem 13 hod. Dejte vědět kdo má čas, ale myslím si, že všichni když musíme být pořád doma 7 .
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, přijedu, doufám, že počasí vyjde.
icon odpověděl(a)
Roman
Budu tam byl jsem se tam podívat i dnes - fučelo. No v pátek to bude asi taky na kulicha a čaj s rumem i tak se těším!!
icon odpověděl(a)
Lukas
Jabyl v čera , v pátek nemůžu mám už akci 4 možná na malou cvhilku
icon , - odpovědět
Franta H
Kamarádi! Až odezní tato bláznivá doba tak se "na kopci" sejdem a já vám rozdám všem průkazky ( vše již mám připraveno ). Zdravím ! František
icon odpověděl(a)
Roman
Hezky se o nás staráš. Díky 1
icon , - odpovědět
Franta H
Kamarádi zdravím!! Dnes, kdy na nás hodně koukalo sluníčko mi to nedalo a vyrazil jsem se podívat na kopec na naše lataliště. Nahrnutý sníh zcela zamaskoval odbočení příjezdu a ani cesta nahoru na plochu nebyla vůbec znatelná. Ono by se to snad dalo projet JEPem. Ale asi si chvilku počkáme až si s tím poradí sluníčko . Jinak dlužníkům připomínám dodání fotografií na klubové průkazky !! Čau
icon , - odpovědět
Michal
Kluci, tady je odkaz na ověření licence, když zadáte své číslo objevíte se tam.
Čísla najdete na naších stránkách v sekci členové klubu.
https://svazmodelaru.cz/klem/wp-content/licence.php
icon odpověděl(a)
Lukas
Nadupane ted akorát označit éra 1 6 5
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, vy kdo jste se registrovali v lmk Dolní Lhota, potřebujeme fotografii pro vystavení členského průkazu, rozměry standartní průkazkové 30*40 mm. Můžete přinést mi nebo Frantovi Höferovi.
icon , Foto odpovědět
Lukas
Hi, tož na obalce RC revue leden- fakt krasný model tak listuji v pns a Hle! kovboj z Dolní Lhoty jak tam nazvali F.H. 5 Parada chlapi.

Dnes jsem navštívl Michala a dorovnáno 9
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, jen pro info registrace poslána na svaz modelářů ČR.
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj všichni, co se týče registrace, čekám už jenom na jednoho člena a hned jak bude seznam kompletní odesílám Pavlovi. Platbu pošlete na účet 2800838847/2010 nebo osobně.
Částka je 200kč za člena. A teď ještě jedna důležitější věc, je třeba dorovnat a zaplatit členské příspěvky. Chybí mi od: Tvardek - 1000kč (2019-2020)
Pavelek - 3000kč (2015-2020)
Havrlant - 500kč (2020)
Střelecký - 500Kč (2020)
Kubíček - 500Kč (2020)
Platbu můžete uhradit na účet 2401673977/2010 nebo osobně. Letošní rok v tom není započítán! Uveďte vždy u plateb jméno. A to je vše, už vás chlapci dnes nebudu trápit 1
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, tak už mám odezvu od všech členů. V první řadě ještě jednou zopakuji rozdíly mezi samostatnou registraci a klubovou. Rozdíly jsou jenom ve výšce samostatná je 120m a klubová 300m. Samozřejmě jen po dobu dvouletého přechodného období potom se uvidí co bude dál. Jinak u samostatné registrace žádný poplatek u klubové 200kč každý rok (členská známka LMK ČR). Tak opravdu zvažte kdo chce a kdo ne. Výšku vám nikdo měřit opravdu nebude 1 . Tak a teď to hlavní, všichni kdo chcete se přihlásit do klubu LMK Dolní Lhota tak mi zašlete všechny údaje na můj email: m.klein@centrum.cz Potřebují znát (příjmení, jméno, titul, rodné číslo, adresa komplet, telefon a email. Tak letu zdar a snad se brzy uvidíme 1
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj Letci, tak nám začal nový rok a s tím spojená slavná registrace. Možnosti jsou buď se každý sám zaregistruje (vyplnění registrace plus test, menší letová výška), nebo je možnost udělat registraci přes LMK Dolní Lhota (tady potřebuji znát kdo všechno by chtěl abychom to Pavlovi zadali najednou, výška 300m) a nebo je třetí možnost založit klub (právnická osoba) bez svazu modelářů české republiky. Prosím pouvažujte. Chtělo by to schůzku, uvidíme co na to ten prevít covid, kdy nám to umožní nebo krátké setkání na ploše za rozumného počasí. Každopádně dejte vědět už tady v diskusi jaké jsou vaše návrhy. Jinak přejí všem hlavně zdraví a štěstí protože bez toho nejde nic.
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, za sebe volím jednoznačně členství v LMK Dolní Lhota.
I když už mám samostatnou registraci pokládám to pro sebe za nejlepší možnost minimálně po dobu platnosti dohodnuté vyjímky a pak se uvidí.
Jaké údaje Pavel potřebuje pro registraci ?
icon odpověděl(a)
Michal
Ahoj, klasika jméno, příjmení, titul, rodné číslo, adresa (psč, město, ulice), telefon, email. Ale na to je čas. V první řadě potřebujeme dát dohromady kdo má zájem.
icon odpověděl(a)
Roman
Vidím to zatím asi jako Petr
icon odpověděl(a)
Lukas
Hi, Se hlasím do LMK DL
Vzhledem k situaci bych byl pro ekologicke setkání venku na ploše.
icon odpověděl(a)
Standa
Ahoj, já bych chtěl taky lítat co nejvýše, takže pro mě - přes LMK Dolní Lhota.
icon , - odpovědět
Franta H
Takže rozhodnuto! Dnes budem na kopci od 12 do asi 14 hodin s Pavlem.

Strana:  « předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 58