Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
Ahoj kluci, jak jistě víte den země byl 22.4.
, a právě v tuto dobu jsou přistavené kontejnery ve Zbyslavicích. Požádala nás starostka jestli bychom neprošli příkopy od křižovatky po potok směrem na Čavisov. Posbírali případné plasty a odpadky a hned bychom vyčistili okolí plochy a ohniště. Tak co vy na to? Sejdeme se zítra v 10 hod. na ploše.
, a právě v tuto dobu jsou přistavené kontejnery ve Zbyslavicích. Požádala nás starostka jestli bychom neprošli příkopy od křižovatky po potok směrem na Čavisov. Posbírali případné plasty a odpadky a hned bychom vyčistili okolí plochy a ohniště. Tak co vy na to? Sejdeme se zítra v 10 hod. na ploše.Kamarádi zdravím!! Dnes, kdy na nás hodně koukalo sluníčko mi to nedalo a vyrazil jsem se podívat na kopec na naše lataliště. Nahrnutý sníh zcela zamaskoval odbočení příjezdu a ani cesta nahoru na plochu nebyla vůbec znatelná. Ono by se to snad dalo projet JEPem. Ale asi si chvilku počkáme až si s tím poradí sluníčko . Jinak dlužníkům připomínám dodání fotografií na klubové průkazky !! Čau
Ahoj všichni, co se týče registrace, čekám už jenom na jednoho člena a hned jak bude seznam kompletní odesílám Pavlovi. Platbu pošlete na účet 2800838847/2010 nebo osobně.
Částka je 200kč za člena. A teď ještě jedna důležitější věc, je třeba dorovnat a zaplatit členské příspěvky. Chybí mi od: Tvardek - 1000kč (2019-2020)
Pavelek - 3000kč (2015-2020)
Havrlant - 500kč (2020)
Střelecký - 500Kč (2020)
Kubíček - 500Kč (2020)
Platbu můžete uhradit na účet 2401673977/2010 nebo osobně. Letošní rok v tom není započítán! Uveďte vždy u plateb jméno. A to je vše, už vás chlapci dnes nebudu trápit
Částka je 200kč za člena. A teď ještě jedna důležitější věc, je třeba dorovnat a zaplatit členské příspěvky. Chybí mi od: Tvardek - 1000kč (2019-2020)
Pavelek - 3000kč (2015-2020)
Havrlant - 500kč (2020)
Střelecký - 500Kč (2020)
Kubíček - 500Kč (2020)
Platbu můžete uhradit na účet 2401673977/2010 nebo osobně. Letošní rok v tom není započítán! Uveďte vždy u plateb jméno. A to je vše, už vás chlapci dnes nebudu trápit

Ahoj kluci, tak už mám odezvu od všech členů. V první řadě ještě jednou zopakuji rozdíly mezi samostatnou registraci a klubovou. Rozdíly jsou jenom ve výšce samostatná je 120m a klubová 300m. Samozřejmě jen po dobu dvouletého přechodného období potom se uvidí co bude dál. Jinak u samostatné registrace žádný poplatek u klubové 200kč každý rok (členská známka LMK ČR). Tak opravdu zvažte kdo chce a kdo ne. Výšku vám nikdo měřit opravdu nebude
. Tak a teď to hlavní, všichni kdo chcete se přihlásit do klubu LMK Dolní Lhota tak mi zašlete všechny údaje na můj email: m.klein@centrum.cz Potřebují znát (příjmení, jméno, titul, rodné číslo, adresa komplet, telefon a email. Tak letu zdar a snad se brzy uvidíme 
. Tak a teď to hlavní, všichni kdo chcete se přihlásit do klubu LMK Dolní Lhota tak mi zašlete všechny údaje na můj email: m.klein@centrum.cz Potřebují znát (příjmení, jméno, titul, rodné číslo, adresa komplet, telefon a email. Tak letu zdar a snad se brzy uvidíme 
Ahoj Letci, tak nám začal nový rok a s tím spojená slavná registrace. Možnosti jsou buď se každý sám zaregistruje (vyplnění registrace plus test, menší letová výška), nebo je možnost udělat registraci přes LMK Dolní Lhota (tady potřebuji znát kdo všechno by chtěl abychom to Pavlovi zadali najednou, výška 300m) a nebo je třetí možnost založit klub (právnická osoba) bez svazu modelářů české republiky. Prosím pouvažujte. Chtělo by to schůzku, uvidíme co na to ten prevít covid, kdy nám to umožní nebo krátké setkání na ploše za rozumného počasí. Každopádně dejte vědět už tady v diskusi jaké jsou vaše návrhy. Jinak přejí všem hlavně zdraví a štěstí protože bez toho nejde nic.

.
možná na malou cvhilku
