Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , stav letiště !!! odpovědět
Franta H
byl někdo se mrknout na kopci ??? Co svině ????
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, tak jak to zítra vidíte? Budete mít alespoň někdo čas se stavit na kopec?
Viděl bych to kolem poledne.
icon , Žeby??????? odpovědět
Franta H
Vaše mlčení si mám vysvětlit tak, že v pátek přijede 5 členů ?????
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj, tak termín definitivně je 19.11.21 v 17 hod. u Františka a Adélky.
Nezapomenout vzít všechny penízky na příspěvky 1 . Co na jídlo? Stačí párek (klobása) nebo něco jiného, dejte návrh.
icon odpověděl(a)
Roman
Budu tam
icon odpověděl(a)
Petr
Dorazím taky
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, co se týče setkání u Františka, nabízí se dva termíny a to 16.11 nebo 19.11 v odpoledních hodinách, samozřejmě čas se upřesní. Tak dejte prosím vědět.
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, více mi vyhovuje 19.11., ale můžu oba termíny.
icon odpověděl(a)
Lukas
19 spíš......
icon , Vážení kamarádi !!!!!! odpovědět
Franta H
Vzhledem k tomu že se knám pomalu, ale jistě plíží Vánoce a babí léto je už asi za námi. vtírá se mi myšlenka že asi i my bxchom se měli s tímto rokem důstojně rozloučit !!!!! Hospodu asi ne, ale pro naše setkání bych vám nabídl můj wigwam. který bych musel předtím alespoň trochu uklidit. Pokuste se zamyslit a případně navrhněte zda ano a kdy a v kolik!!!! Čekám na vaše názory !!! František
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj Františku, díky zo pozvání, myslím, že to je skvělý nápad. Až se domluví termín určitě přijedu.
icon , Soutěž elekter IKARUS odpovědět
Franta H
Tuto sobotu a neděli pořádal IKARUS dvě jednodenní elektro doutěze. V sobotní
získal bronzová pohár Pavel a v nedšlní k němu přidal ziskm druhého místa pophár stříbrný. Blahopřejeme mu !!!!!!
icon , Wasserkuppe odpovědět
Standa
Nazdar kamarádi,
moc se omlouvám, že se nezúčastňuju setkávání na kopci, ale já nemůžu o víkendech, jezdíme do Prostějova. Zúčastnil jsem se ale setkáni Retroplane (to je setkání stavitelů modelů historických větroňů z klasických materiálů do roku vzniku 1960), které se letos uskutečnilo na kopci Wasserkuppe v Německu. Svezl jsem se v dodávce s Erikem Herudkem, byli jsme celkem čtyři (včetně překladatelky - Erikovy manželky). Létalo se na svahu na severní straně, vítr byl ale moc slabý na to, abych lítal s Pionýrem, tak jsem si půjčil větroně Tracy a parádně si zalítal. Součástí setkání byla taky výstavka trupů větroňů v prostorách autokempu, kde jsme taky spali ve stanech. Taky jsme tam měli raut s množstvím dobrot - většina ze zúčastněných přivezla nějaké speciality ze svého regionu, tak bylo co ochutnávat. Ta akce probíhala ve dnech 17.-19.9.2021, kdy jsme tam byli my, ale někteří účastníci přijeli karavany a tak tam byli třeba i celý týden. Počasí nám přálo, nepršelo, bylo polojasno, ale toho větru mohlo být více. 5
Připravil jsem v Zoneramě i pár fotek, jednu sadu z Retroplane a druhou z Muzea na Wasserkuppe, tam jsme byli snad 3 hodiny, je se tam na co koukat. 2
icon , odpo odpovědět
Lukas
Odpoledne 15:00 v Utery 28 na chvilku? dáme tomu alespoń 80A 1
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, pokud bude slušné počasí přijedu.
icon odpověděl(a)
Lukas
Tak bohužel nemůžu achjo 6 jiné povinnosti.se letos asi neuvidime 7
icon , Kamarádi POZOR odpovědět
Franta H
Pomalu se blíží podzim !! Co kdyby jsme se sešli "Na kopci" v sobotu či neděli 18 - nebo 19.9.?????? Pro přípravu bych potřeboval od všech kdy by jste za sebe navrhli den a čas modelsrazu ! Děkuji za odpověď. Odpovězte na FrantuH nebo Michala-
icon odpověděl(a)
Roman
V sobotu jsem na svatbě. V neděli by to šlo, asi v zimni bundě a čepici, ale nevadí 1
icon odpověděl(a)
Franta H
Vzledem k tomu, že se mi ozval pouze Roman a ještě na neděli, odvolávám s okamžitou platností mnou navrhovaný "scuk" Klubu !!!! Navíc hsem si neuvědomil že se tento víkend koná v Mošnovč den NATO !!! My se sejdem v jiném termínu !! Díéky !!!
icon , SAMBA CAP - f5J odpovědět
Franta H
Příští sobotu a neděli se u Poličky účasztníme soutěže SAMBA CAP. Takže to naše rozloučení vypadá na slezinu za 14 dnů.Ale to je ještě dost času na rozhodnutí !!!
icon , Výsledek MČR F3J odpovědět
Franta H
Takže, do finále bezpečně postoupil Pavel a ve 3 finálových kolech se jednou drobně sekl, což mu v závěru vyneslo umístění na 3 místě v MČR.Nezbývá, než mu poblahopřát !!!!
icon , - odpovědět
Michal
Ahoj kluci, tak už je po prázdninách a skoro po sezóně 7 a pořádně jsme se neviděli. Tak co kdybychom udělali příští sobotu polítání. Co vy na to? Františku palečky držíme vždy 1 .
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, příští sobotu určitě na letišti budu, počasí vypadá dobře.
Františku, Pavle - velká gratualce.
Setkání můžeme pokud bude pěkně zopakovat i za 14 dnů ... letos jsme toho stejně moc nenalítali, tak to můžeme trochu dohnat 10
icon odpověděl(a)
Lukas
Kde co kdy jak , Jo ahA tak snad JO 1 9 takže 11,9 na kopečku
icon odpověděl(a)
Michal
Ahoj kluci, omlouvám se, dnes jsem to úplně zazdil 7 .
icon odpověděl(a)
Lukas
Fucelo a nikdo nikde dvě baterky stacily 1
icon , MČR F3J Náchod-Letiště odpovědět
Franta H
V sobotu a nedšli jsme s Pavlem na letišti v Náchodě na Mistrovství ČR kat. F3J. Držte nám palečky !!! Natrénováno snad máme dost !!! Čau Franta
icon , - odpovědět
Michal
Dnes aplikovaná chémie na divoké potvory.

Strana:  « předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 58