Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
Vzhledem k tomu že se knám pomalu, ale jistě plíží Vánoce a babí léto je už asi za námi. vtírá se mi myšlenka že asi i my bxchom se měli s tímto rokem důstojně rozloučit !!!!! Hospodu asi ne, ale pro naše setkání bych vám nabídl můj wigwam. který bych musel předtím alespoň trochu uklidit. Pokuste se zamyslit a případně navrhněte zda ano a kdy a v kolik!!!! Čekám na vaše názory !!! František
Nazdar kamarádi,
moc se omlouvám, že se nezúčastňuju setkávání na kopci, ale já nemůžu o víkendech, jezdíme do Prostějova. Zúčastnil jsem se ale setkáni Retroplane (to je setkání stavitelů modelů historických větroňů z klasických materiálů do roku vzniku 1960), které se letos uskutečnilo na kopci Wasserkuppe v Německu. Svezl jsem se v dodávce s Erikem Herudkem, byli jsme celkem čtyři (včetně překladatelky - Erikovy manželky). Létalo se na svahu na severní straně, vítr byl ale moc slabý na to, abych lítal s Pionýrem, tak jsem si půjčil větroně Tracy a parádně si zalítal. Součástí setkání byla taky výstavka trupů větroňů v prostorách autokempu, kde jsme taky spali ve stanech. Taky jsme tam měli raut s množstvím dobrot - většina ze zúčastněných přivezla nějaké speciality ze svého regionu, tak bylo co ochutnávat. Ta akce probíhala ve dnech 17.-19.9.2021, kdy jsme tam byli my, ale někteří účastníci přijeli karavany a tak tam byli třeba i celý týden. Počasí nám přálo, nepršelo, bylo polojasno, ale toho větru mohlo být více.
Připravil jsem v Zoneramě i pár fotek, jednu sadu z Retroplane a druhou z Muzea na Wasserkuppe, tam jsme byli snad 3 hodiny, je se tam na co koukat.
moc se omlouvám, že se nezúčastňuju setkávání na kopci, ale já nemůžu o víkendech, jezdíme do Prostějova. Zúčastnil jsem se ale setkáni Retroplane (to je setkání stavitelů modelů historických větroňů z klasických materiálů do roku vzniku 1960), které se letos uskutečnilo na kopci Wasserkuppe v Německu. Svezl jsem se v dodávce s Erikem Herudkem, byli jsme celkem čtyři (včetně překladatelky - Erikovy manželky). Létalo se na svahu na severní straně, vítr byl ale moc slabý na to, abych lítal s Pionýrem, tak jsem si půjčil větroně Tracy a parádně si zalítal. Součástí setkání byla taky výstavka trupů větroňů v prostorách autokempu, kde jsme taky spali ve stanech. Taky jsme tam měli raut s množstvím dobrot - většina ze zúčastněných přivezla nějaké speciality ze svého regionu, tak bylo co ochutnávat. Ta akce probíhala ve dnech 17.-19.9.2021, kdy jsme tam byli my, ale někteří účastníci přijeli karavany a tak tam byli třeba i celý týden. Počasí nám přálo, nepršelo, bylo polojasno, ale toho větru mohlo být více.

Připravil jsem v Zoneramě i pár fotek, jednu sadu z Retroplane a druhou z Muzea na Wasserkuppe, tam jsme byli snad 3 hodiny, je se tam na co koukat.

. Co na jídlo? Stačí párek (klobása) nebo něco jiného, dejte návrh.
jiné povinnosti.se letos asi neuvidime 

takže 11,9 na kopečku