Franta H,
scuk v sobotu (9.9.2022 16:50) odpovědět
Kluci,zkuste se někdo pro mně zastavit !! dÍKY
Michal,
- (2.9.2022 8:18) odpovědět
Přátelé, vidím, že tady není žádný pohyb na diskusi ani na ploše.
Tak druhý pokus posezení, co říkáte na 10.9. byl by zájem nebo 9.9?
Petr odpověděl(a)
(3.9.2022 10:45)
Ahoj, rád se potkám ... za mne raději sobota 10.9.
Michal odpověděl(a)
(7.9.2022 21:44)
Dobře, tak v sobotu. Doufejme, že nebude pršet. Budeme muset udělat ochranu proti divočákům. Tyčky budeme mít, jen by to chtělo sehnat pet láhve, kdo má přinese. Čas ještě upřesním, ale kolem 14 hodiny počítejte.
Michal odpověděl(a)
(10.9.2022 8:19)
Kluci, tak ten čas nechme na 14 hodinu. V případě velkého deště to odpískáme. Vezměte hlavně PET láhve
Michal,
- (29.7.2022 9:52) odpovědět
Čauky, páteční akce zrušena.
Michal,
- (26.7.2022 19:17) odpovědět
Ahoj kluci, tak co v pátek, uděláme posezení u táboráku?
Napište kdo bude přítomen.
Petr odpověděl(a)
(27.7.2022 18:52)
Ahoj, můžu, ale předpověď na pátek moc optimistická není ...
Franta H,
Soutěž 3.7. společně (18.6.2022 17:06) odpovědět
3.7. pořádáme společně s IKARUSEM soutěž elekter.Kdo budete moci tak nám přijděte pomoci . Díky !!!! Franta H
Franta H,
Soutěž elekter IKARUS (1.6.2022 12:22) odpovědět
Připomínám !! V neděli 5.6.pořádáme soutěž elekter u nás na kopci ve Zbyslavicích
Michal,
- (17.5.2022 18:35) odpovědět
Ahoj kluci, byli jsme požádání obci Dolní Lhota o ukázku činnosti našeho klubu v souvislosti dne obce, který se uskuteční dne 11.6.2022 na hřišti v Dolní Lhotě. Časově se jedná zhruba o dobu od 14-17 hod.
Roman odpověděl(a)
(19.5.2022 7:55)
Já né. Pokud mi to trošku vyjde jedu do Bohumína . Letecký den Model klub -Orlová "Létání bez hranic"
Franta H,
Soutěž elekter IKARUS (12.5.2022 21:34) odpovědět
V sobotu jedeme s Pavlem do POLANKY na soutěž elekter. Držte nám pěsti !!!
Franta H odpověděl(a)
(16.5.2022 21:13)
Peťo! Kolem prodejny zemědělských strojů asi po 1 km vlevo !!! jinak Pavel nenechal nic na náhodě a nakonec skončil s pohárem za 2 místo!!! Díky mu !!
Franta H,
soutěž RCEP 5.6. u ná (12.5.2022 20:33) odpovědět
V neděli 5.6. budeme u nás pořádat soutěž elektromodelů kategorie RCEP. Kdo budete moci, počítejte s pomocí !!! Předem děkuji !
Standa-H odpověděl(a)
(11.2.2022 9:52)
Byl jsem se tam podívat zbaběle pěšky, abych neutopil auto v bahně. Ale příjezdová cesta je kromě počáteční kaluže docela pevná a bezpečná. Na ploše není po divoké zvěři ani jeden rýpanec, našel jsem jenom tři krtince kdesi na okraji. Polní kuchyně včetně dřevěného nábytku přečkala zimu celkem bez úhony, jenom ta nejstarší židle (ta, co není skládací) je dočista rozlámaná. Možná má za sebou divoký Silvestr, kdo ví...