Diskuse 
Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání 
V sobotu 19.5. jsem byl na vlecích v Hranicích a někdo tam z toho natočil video, je to skoro 3/4 hodiny a občas se tam taky mihnu.
https://www.youtube.com/watch?v=dPX7dCVPWL0&feature=youtu.be
Na stránkách z Hranic jsou fotky:
http://efins.rajce.idnes.cz/2018_05_19_Aerovleky_Hranice
https://www.youtube.com/watch?v=dPX7dCVPWL0&feature=youtu.be
Na stránkách z Hranic jsou fotky:
http://efins.rajce.idnes.cz/2018_05_19_Aerovleky_Hranice



ale pionýr bude létat 

tak úplně bezvadně. Taky mám moc dobrý pocit z prvního letu mého Pipera, i když se naplno projevila moje nezkušenost s motorákama. Ta přistání budu muset víc pilovat.