Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , 180 odpovědět
Lukas
srávné letadlo prý má dělat kraval kouřit a smradit a fosilní paliva jsou pry ekologictější 5
stále fučí...
icon odpověděl(a)
Roman
Já dělám co můžu 2
icon , - odpovědět
Lukas
tož neska to byl taky paradni den 1
icon odpověděl(a)
Roman
Asi jsi měl dobré éro 2 2
icon odpověděl(a)
Lukas
to si piš
icon , - odpovědět
Michal
Čauky letci, včerejší akce v Raškovicích byla super, Jirko a Šárko moc díky 1 .
icon odpověděl(a)
Jirka
Pokud jste byli spokojení tak děkujeme.
icon odpověděl(a)
Lukas
1
icon odpověděl(a)
Roman
Paráda!!
icon , Vleky odpovědět
Lukas
Vleky kerýsy den o svatku 1 ? třeba čtvrtek či pátek?
icon odpověděl(a)
Roman
Viděl bych to až na sobotu.
icon , Mistrovatví ČR F3J odpovědět
Franta H
Tak na MČR F3J se Pavlík umístil na čtvrtém místě ( a moihlo být líp !!!). Teď o víkendu jedeme na EUROTOUR do Drážďan. Tam to bude mazec s asi devadesáti soupeři. 5 10 5
icon odpověděl(a)
Lukas
super a neboj bude lip jen 27C 3
To maš ,ale šikovného kluka 1
icon odpověděl(a)
Standa
Bramborová pozice je taky úspěch, na víkend budem držet pěsti. 5
icon , - odpovědět
Standa
Dneska fajn lítání, sice bez termiky, ale i tak to bylo bezva. Romane, díky za vleky.
icon odpověděl(a)
Lukas
našlapane konečně jsem se naučil lítat na zadech 3

A předsedo něvěš hlavu každého to moc mrzí 7 ale pionýr bude létat 1
icon , Páteční lítání odpovědět
Standa
Bezva akcička, 5 lítání luxusní, počasí milosrdné a klobásky a slaninka výtečné 5 5 5 ( mluvím i za Simonu). 10
icon odpověděl(a)
Petr
Bylo to super polítání a výborná grilovačka. 1 Díky Romane.
icon odpověděl(a)
Lukas
v sobotu byl dobrý pokec a kafe bo lilo jak thajsku 2
icon odpověděl(a)
Roman
Tak děkuji Simči, že se té grilovačky ujala a bylo to tak výtečné, že získala nominaci na další akci 1 A my jsme si mohli krásně polétat 2
icon , - odpovědět
Roman
Tak jak pátek a sobota ? Létame, grilujem, pijem, přespíme?? Kdo?
Účast možná ve všech čtyřech kategoriích. 2 1 5 4
icon odpověděl(a)
Standa
Já se zúčastním v pátek, potom v sobotu už mám jiný program. 5
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, hlásím se na minimálně do prvních dvou kategorií 10
Přespávat asi nebudu, ale na sobotním pokračování se domluvit můžeme
icon odpověděl(a)
Franta H
Čau kamarádi ! Na páteční posezení určitě přijedu ( už mi tečou sliny ) !! V sobotu odjíždím s Klubem důchodců na týdenní pobyt do Beskyd. 1 1
icon odpověděl(a)
Lukas
ja nejak dorazim a už bez zubu 5
icon odpověděl(a)
Roman
Tak to mám tahat ještě mlýnek na maso??? 9
icon , Lítání v Hranicích odpovědět
Standa
V sobotu 19.5. jsem byl na vlecích v Hranicích a někdo tam z toho natočil video, je to skoro 3/4 hodiny a občas se tam taky mihnu.
https://www.youtube.com/watch?v=dPX7dCVPWL0&feature=youtu.be

Na stránkách z Hranic jsou fotky:
http://efins.rajce.idnes.cz/2018_05_19_Aerovleky_Hranice
icon odpověděl(a)
Lukas
10
icon , - odpovědět
Lukas
jeto paráda 1
icon , Sobotní lítání odpovědět
Standa
Včera bylo na letišti super 5 , nebýt mých vybitých baterek v Pionýrovi, 6 tak úplně bezvadně. Taky mám moc dobrý pocit z prvního letu mého Pipera, i když se naplno projevila moje nezkušenost s motorákama. Ta přistání budu muset víc pilovat. 10 10 10
icon odpověděl(a)
Lukas
Dobré přistáni jakna USS Enterprise 2
Nemáš se smat že je více lidi s vybitýma 5
Nádherné odpoledne 1
icon odpověděl(a)
Roman
No byla to paráááda. Sešli jsme se, polétali, počasí dobré, no krásne pohodové odpoledne. Piper nádherný, trocha nervózní pilot, ale poprvé to tak bývá! 5 5
icon odpověděl(a)
Standa
Už jenom čekám na to video. 10
icon , - odpovědět
Franta H
Pavel po intenzivním tréninku přistání u nás na kopci se vydává s výrobci PIKÉ na sobotní mezinárodku F3J do Švýcarska. Držme mu všichni pěstičky !!!! V sobotu si nejsem jist, zdali se na kopec na "buřty" dostanu. jinak příjemnou zábavu !!!! 1 5
icon odpověděl(a)
Franta H
V sobotu po prvním dnu je Pavel z celkem 80 soutěžících na 11 místě, přičemž do finále postupuje 10 !!! Teď nedržet pěstičky, ale PĚSTI !!!!
Dneska slezina byla ????? 10 10
icon odpověděl(a)
Standa
Františku, mysleli jsme na Pavla a taky jsme mu drželi ty pěsti, tak snad to dopadne. 5 5 5
icon odpověděl(a)
Franta H
Pavel si vylítal finále a z 10 se nakonec umístil na osmém místě. Gratuluji !!! 5
icon odpověděl(a)
Standa
Bezva, ty naše pěsti asi pomohly. 5
icon odpověděl(a)
Petr
Nádherný výsledek, velká gratulace !
icon , B.+ P. odpovědět
Lukas
O sobotě odpoledne polítat a pak opéct večer buřty vypít gořalku a spát ve stanu ???
Kdo koupí buřty Roman - když to byl tvuj nápad 5 nebo každy si veme něco z lednice doma Gořalku a kofolu vemu 2
icon odpověděl(a)
Roman
Polétat o tézo sobotě múžeme, buřty, kořalku a stan navrhuji na víkend 8.-10.6. Gril zajistim, buřty???? Kolik nas bude??
icon odpověděl(a)
Lukas
to už nejdeš do práce 3
icon odpověděl(a)
Standa
Já bych si v tu sobotu šel zalétat, 5 ale na buřty bych nezůstal, 6 večer mi má přijet švagrová se švagrem z Prostějova. 10
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, dorazím kolem 15:00 ... už se těším 1
Opékání bych nechal až na ten červen.
icon , vleky odpovědět
Lukas
dnes o neděli to bylo fajn sice stale fučí ale par paradnich letu diky Romanovi bylo 1
icon odpověděl(a)
Roman
5 5 5
icon , Triumf !!!! odpovědět
Franta H
Zní to fajn! Pavlík dnes v Litovli se ztrátou dvou bodů kraloval a v soutěži opět získal pohár za první místo !!!! 5
icon odpověděl(a)
Roman
Paráda Je. to borec !!!!
icon odpověděl(a)
Lukas
za chvili mu bude země malá Super

Strana:  1 ... « předchozí  8 9 10 11 12 13 14 15 16   další » ... 58