Diskuse rss

Tohle je to správné místo, kde můžete probrat co vás zajímá nebo se třeba jen domlouvat na společném lítání Úžasný


icon , - odpovědět
Michal
Čauky, tak operativně, zítra kolem 13 hod. na kopci. Uděláme špekáčky dokuď je trochu rozumné počasí. Špekáčky a chléb zítra koupím doufám, že budou skladem 1 . Letu zdar Michal
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, to je slovo - dorazím a už se těším 1
Letu zdar ... přivezeš ukázat SBACHa ?
icon odpověděl(a)
Standa
Tož operativně zítra vyrážím do Jeseníků a určitě se na tu hodinu nevrátím. 7
icon odpověděl(a)
Roman
Tak to nevím??? Kluci mají fotbal 12,30 ve Vřesině 4
icon odpověděl(a)
Lukas
Jsem mimo... 7
Pristi vikend?
icon , říjen odpovědět
Lukas
Myslím že někdy v říjnu by ty klobásky mohly vyjít 2 5 Tak KDY nějak operativně dle počasí ?
A poridil jsem si poradny cvajtakt od os maxe 120 toje radosti viva metyl 5
icon , Závěr 2018 odpovědět
Franta H
Úplný závěr soutěžní sezóny zastihl Pavla ve vynikající formě. V sobotu vyhrál Rožnovský kolovrat a v neděli "doma" obsadil první místo v závěrečné soutěži RC-V2 roku 2018. Je třeba mu poblahopřát !!! 5
icon odpověděl(a)
Lukas
Tož až ho potkáme
tak ano ... 1
icon , STR odpovědět
Lukas
Chlapci bylo to skvělé Sem tam houpačka ,nějake to oraní vrzajíci kolečka, A mig na závěr je prostě řadný stroj 2 5
icon odpověděl(a)
Standa
Bezva polítání 5 , a to posezení na konci, to byla úplná pohádka.
icon odpověděl(a)
Roman
Fajne to bylo! Możná oheň a tá klobásečka na závěr chyběla 1 Jinak to byla parádni slezina!!
icon odpověděl(a)
Petr
Parádní polétání, Romane díky za vleky ... doufám, že i na ten oheň a klobásky letos ještě dojde 1
icon , Soutěž RC V2 odpovědět
Franta H
Kamarádi, zdravím a upozorňuji, že v neděli kolem 9 hodin by jsme měli pořádat soutěž V2. I když předpověď bych řekl, že je blbá!!! 10 10 10
icon , Lítání odpovědět
Petr
Ahoj, nezopakujeme si vleky ? Minulý týden to byla paráda. Na sobotu už bohužel hlásí špatné počasí ...
Středa nebo čtvrtek ... kdy můžete ? 1

PS: Podvozek mám opravený, povolený šroubek ho zablokoval, vyhořelo servo. Měl jsem štěstí, že BEC to vzdal až po přistání 10
icon odpověděl(a)
Standa
Já můžu oba dny, ale radši bych možná až ten čtvrtek.
icon odpověděl(a)
Roman
Můžu taky oba. Tak čtvrtek?
icon odpověděl(a)
Petr
OK, takže čtvrtek ... budu se snažit dorazit na 16:00
icon odpověděl(a)
Lukas
Ve čtvrtek posím středa mi nevyhovuje TaK Super sem moc rád žesi tak skvěle rozumíme 3 1
icon odpověděl(a)
Standa
Tak fajn,ve čtvrtek kolem 16 hodiny. 10
icon , PaRtY odpovědět
Lukas
Zdar Všem co řikate udělat nějaky sraz na letišti a utužit kolektiv před zimou 5 další vikend jsou dny nato atd kdo ma kdy čas ?
At tam jsme všeci 3
icon odpověděl(a)
Roman
3 l 3 Zitra odpoledne?? Byvh mohl 1
icon odpověděl(a)
Petr
Jasně 5 ... líp mi vychází neděle odpoledne.
Dneska jsem se chtěl jet podívat do Hranic na aerovleky, ale zatím prší 7
icon odpověděl(a)
Lukas
Myslel jssm az tak koncem mesice. 3 2
icon odpověděl(a)
Lukas
Tak neska paradni den a asi 405m

Jinak slezina o sobotě 22. 9. 2018 -výborně všichni mužou 1
icon odpověděl(a)
Standa
Já bych v tu sobotu 22.9. mohl.
Byl jsem v sobotu na aerovlecích v Hranicích a bylo tam moc fajn. Mezi 14 a 16 hodinou sice zapršelo 6 , ale jinak se sluníčko činilo. Startovalo se na 2 vlečné a ve vzduchu bylo skoro pořád 8-10 větroňů + 2 vlečné, tak to občas byl frmol, ale nic zlého se nepřihodilo. 5 5 5
icon , Výsledek z metinárodky odpovědět
Franta H
O víkendu jsme se rvali v Levicích na Slovensku nejen se soupeři , ale i s počasím. Pavel se dostal do finále a v soutěži o "chlkup" skončil na druhém místě. Já jsem nic nerozbil. 1 1 1
icon odpověděl(a)
Lukas
Tak to jsou dve krasne zpravy super
icon odpověděl(a)
Standa
5 5 5 Neboj ve Zbyslavicích ti ten čas tak změřím, že zákonitě musíš být alespoň druhý.
icon , - odpovědět
Michal
Čauky, tak dnes proběhl za nepřiznívého počasí zálet Sbacha. Chce trochu doladit a snad bude hodný 10. Na ploše nikdo 7 , že by to bylo tím počasím?
icon odpověděl(a)
Lukas
Tys letěl s Letadlem tyjo tak to chce flašku 2 Tak Gratulace k záletu , sice se obyvykle zalitava na jaře 5 tez si to moh nafotit v letu.

Ja byl neska v práci a na Mosnově nejake stare auta vlaky letadlo Kolblihovi seto moc líbilo 1
jistě že počasím raz je horko raz zima.... zitra jdu 1
icon , - odpovědět
Standa
Včera fajn vleky 5 5 5 , bylo příjemné se zase po dlouhé době potkat na letišti.
icon , - odpovědět
Standa
Vypadá to, že "okurková sezona" je v plném proudu. 7 Každý snad doma zavařuje okurky nebo něco jiného a na letišti - nikdo.
icon odpověděl(a)
Petr
Ahoj, právě jsem se vrátil z letiště 10 využívám zbytek dovolené, tak jsem šel ráno za "chládku".
Zavolej až půjdeš lítat a můžeme se domluvit ...
icon odpověděl(a)
Lukas
Ja se tam pecu odpoledne a nikdo nikde ale parada....
Hmmm stryc sešrotoval pasata na dalnici 6 tož hold budu muset přišetřit 3 viva seat
icon , soutěže V2 a F3J odpovědět
Franta H
V neděli na Trnávce opět úspěšní! Pavel soutěž V2 vyhrál . Tento víkend jedeme do Č.Třebové na M ČR v kategorii RC-V2. Držte nám pěsti !!!!!!! 4
icon , - odpovědět
Lukas
O nedeli politame...
icon odpověděl(a)
Roman
V nedêli ale nevlekame 8 Zítra se chci podívat na Bahno, ale tak 16,30??? by to asi šlo. Bude to asi pěkná grilovačka!!!
icon odpověděl(a)
Petr
Já taky plánuju jít v sobotu, ale kvůli tomu horku až po 18:00
icon odpověděl(a)
Lukas
8 neska sem jel v traktoru misto budiku dva dotykace a gps a tolik prachu jsem jeste nevidel...... Jestli ma byt jak neska tak to asi vzdam 7
icon , Prasata odpovědět
Standa-H
Dnes ráno za kuropění jsem na ploše našel na různých místech celkem pět čerstvých děr od prasečího rypáku. Bohužel už nebylo žádné prase v dohledu, jinak bych ho samozřejmě umlátil tím velkým kladivem, co s ním zatloukám kolík na gumicuk. Díry jsem pečlivě zarovnal v rámci možností (sucho jak sviňa).
icon odpověděl(a)
Lukas
S vine.
icon , Baterie odpovědět
Lukas Kubicek
Ahoj, mate nejakou overenou znacku lipol baterii? Ray uz kupovat nechci vydrzi max rok.
icon odpověděl(a)
Lukas
3 1 5 zajdi do kasina tam máš větší šanci na uspjech,,,,, me fungovaly celkem nanotechy a Petovi zippy ja te´dka mam graphen ajeto vesko jeden pytel. 5 ..
-gans ace .ale tezjak ktera varka 6 7 .... chce seto one starat atd. 2 .. -baterku do litru bych neresil jeto pet projdi si fora
icon odpověděl(a)
Roman
Modster. , vydrželi 3 sezony, nenafukuji se - Kostkamodelař
icon odpověděl(a)
Lukas
Bo ztoho houby tahas musíš aspon 1 KW 3
icon odpověděl(a)
Petr
Jak psal Lukáš, je to loterie ... byl jsem spokojený s 3čl. zippy compact, tak jsem další rok koupil stejné baterky jen 4 čl. a jsou horší. Ještě používám modré turnigy a taky celkem drží. Dneska jsou bohužel baterky celkem spotřebka ...
icon odpověděl(a)
Lukas Kubicek
Dekuju za rady 1 zkusim ten Modster a uvidim
icon odpověděl(a)
Lukas
kup turbinu ta beží na cokoliv 5

Strana:  1 ... « předchozí  7 8 9 10 11 12 13 14 15   další » ... 58